تولید محتوا

تولید محتوا

بعد از طراحی یک وب سایت، که ویترین فروشگاهی شما محسوب می شود، باید محتوای سایت را تامیین نمایید. تولید محتوا مطلوب زمانبر و مستلزم داشتن مهارت است. ما با توجه به نیاز و تخصص و خواسته شما، شروع به محتوا دهی سایت شما میکنیم .

محتوا می تواند در قالب یک صفحه وب، یک فایل ویدئویی، فایل صوتی، انیمیشن، عکس، متون قابل ویرایش و در کل تمامی اجزا و ابزاری که از به هم پیوستن آن ها یک وب سایت شکل می گیرد، باشد.

نکاتی که در تولید محتوا مناسب باید در نظر بگیرید:

انتخاب موضوع مناسب

موضوع باید مرتبط و مناسب با مطلبی که در سایت قرار دادید باشد که یکی از عومل مهم در جذب مخاطب می باشد. در انتخاب موضوع نزدیکترین موضوع بیانگر فعالیت وب سایتتان را بیان کنید.

متن محتوا

متن محتوا باید به گونه ای باشد تا مخاطب را جذب کند و مخاطب سریعا از گیرایی بالای یک نوشته، تصویر، فیلم یا دیتابیس مطلع شود. امروزه ، مردم نه زمان کافی و نه تمایلی برای صرف کردن و خواندن متنهای طولانی دارند.در متن خود بر روی پیغام های مهم تمرکز کنید و خیلی سریع به آنچه مهم است برسید.شما نمیخواهید که مخاطبتان حتی قبل از اینکه شروع به خواندن کند از صفحه و متن شما راحت بگذرند.

کلمات کلیدی

هیچ موردی مانند کلمات کلیدی، نمی تواند رتبه وبسایت شما را تحت تاثیر قرار دهد. متاسفانه اکثر تولیدکنندگان محتوا فکر می کنند هر چه بیشتر کلمه کلیدی را استفاده کنند، شانس نشان دادن مقاله آنها بیشتر است. براساس چگالی کلمات کلیدی، متوسط استفاده هر کلمه، ۲ الی ۳ درصد کل کلمات در یک مقاله می باشد.

بررسی نیازها و بازخورد ها

حتما قسمتی را در سایتها برای ارتباط با ما یا چت آنلاین دیده اید. این کار به مدیران و طراحان سایت کمک میکنند تا محتوا و مطالب جدید را با دید بهتری انجام دهند.

مطالعات در زمینه کاری

محتواگذار کسی که همیشه و در هر زمینه ای مطالعات گسترده و مفهومی داشته باشد. در کل مطالعات هر چه بیشتر باشد، طراح یا محتواگذار یک سایت در انجام وظیفه خود، موفق تر و به هدف پیش رو نزدیکتر خواهد بود.

توضیحات متا تگ

متاتگ هم مانند عنوان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به سئو کمک بسیاری می کند. وقتی که وبسایت شما توسط موتور جستجو در صفحه نشان داده می شود، توضیحات شما، زیر عنوان سایت شما نشان داده می شود. گوگل یکی از متاتگهایی را مورد بررسی قرار می دهد. در مقاله های کمتر از ۵۰۰ کلمه نوشتن این متاتگ الزامی است اما در اکثر مقالات اگر هم ننوشتید، خود گوگل متوجه می شود و به نوعی تولید می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *